Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Учням

Date: 7 лютого 2020 о 07:42, Refreshed 13 лютого 2022 о 22:16

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ ДЛЯ УЧНІВ (ВИХОВАНЦІВ) ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СПОРТИВНОГО ЛІЦЕЮ:
переглянути документ

Поради здобувачам освіти
в екстремальних ситуаціях і запобігання виникнення стресу

1. Опанування себе в екстремальній ситуації і запобігання виникненню ефекту самопідтримки стресу допомагають прийоми самоконтролю.
  2. Песимістичні думки посилюють стрес, і тому важливо навчитися змінювати їх на позитивні.
  3. Позитивне (оптимістичне)  мислення послаблює емоційне напруження, допомагає знайти ефективне рішення і діяти відповідно до обставин.
  4. Формула позитивного мислення дає змогу налаштуватись на успіх, докласти зусиль для цього досягнення, а в разі невдачі - не впадати у відчай, паніку, зневіру.

Спробуйте один з методів "заземлення".
Ось деякі з них:

1. Занурте ваші руки у воду: спочатку теплу, потім холодну; а після — навпаки;
  2. Насолоджуйтеся улюбленою їжею або напоєм. Спробуйте відчути всю повноту і відтінки смаку, а також запах;
  3. Потримайте в руці кубик льоду — зосередьтеся на тому, що ви відчуваєте, коли він починає танути;
  4. Спробуйте відчути кожну частину свого тіла — від голови до кінчиків пальців: станьте навшпиньки, розімніть шию, руки, плечі. 5. Прислухайтеся до себе, відчуйте вагу одягу, волосся на своїй голові, серцебиття; опишіть, що вас оточує: Довідайтеся найменші деталі; каталогізуйте, що бачите навколо, використовуючи всі п'ять відчуттів;
  5. Знайдіть свою "якірну фразу" і проговоріть її. Це щось просте — наприклад, назвіть: ваше повне ім'я, вік, місто проживання, день тижня і місяць, точний час і те, чим ви зараз зайняті. "Якірна фраза" може використовуватися кожен раз, коли ви відчуваєте паніку і тривогу.

Також поговоріть з кимось, кому ви можете довіряти. Розкажіть, що ви тільки що пережили панічну атаку; поясніть, як в майбутньому вони можуть її розпізнати і як би ви хотіли, щоб вам допомогли.

Comments:
Only authorized users can leave comments.